Wykwalifikowany kierownik budowy

Jesteśmy dynamiczną firmą budowlaną, która specjalizuje się w różnorodnych projektach budowlanych. Poszukujemy doświadczonego kierownika budowy, który będzie współpracować z naszym zespołem w realizacji projektów zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i terminowymi.
Obowiązki:

  • kontrola jakości oraz terminowości wykonywanych prac,
  • sporządzanie raportów postępu prac oraz dokumentacji powykonawczej,
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej, standardami jakościowymi, bezpieczeństwa oraz aktualną wiedzą techniczną,
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem zleconych zadań i harmonogramami rzeczowo- finansowymi,
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową,
  • nadzór nad robotami i przygotowanie robót do odbiorów,
  • nadzór nad podwykonawcami, rozliczanie oraz koordynacja robót budowlanych oraz organizacja robót pracowników,
  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy,
  • wsparcie działu ofertowania.
Oczekiwania wzgędem aplikanta

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa,
  • uprawnienia budowlane (na stanowisku kierownika),
  • doświadczenie w nadzorowaniu robót (na stanowisku kierownika),
  • znajomość obsługi AutoCad w zakresie niezbędnym do kontroli procesów budowlanych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • otwartość na nowe wyzwania.
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość w podejmowaniu decyzji.

Pracownik budowlany

Poszukujemy pracowników budowlanych: cieśla, zbrojarz, murarz.
Ciekawe inwestycje, zgrany zespół, umowa o pracę, wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności, pakiet ubezpieczeń PZU ZDROWIE. Dojazd na budowy z Łodygowic.

Obowiązki:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia i sprzęt B.H.P. do pracy,
  • Odzież roboczą,
  • Praca od 6.00 – 14.00,
  • Transport do miejsca pracy.
Oczekiwania względem aplikanta

  • Realizacja prac zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • Umiejętności pracy z zespole,
  • Sumienności,
  • Punktualności,
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi oraz sprzętu ogólnobudowlanego.